Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 661 6988 JÕUSAAL: +372 53470599

HC PRO KING KONG II   VÕISTLUSTASEME RINNALT SURUMISE PINK, HC PRO TOOTED, HC PRO Seadmed, HC PRO Pingid, pukid ja saalivarustus

HC PRO KING KONG II VÕISTLUSTASEME RINNALT SURUMISE PINK

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: AA1 CHAMPIONSHIPS HORIZONTAL PRESS BENCH (EE)

1 490,00 €
Eriti tugev ja vastupidav rinnalt surumise pink, millel on nii turvarauad,kui ka tapid tõmbekummide jaoks - kõik juba hinna sees. Lisaks on pukkide kõrguse reguleerimist hõlbustavad integreeritud tungrauad,mille abiga saate suurema raskuseta muuta pukkide kõrgust, raskusi vahepeal sealt maha ja tagasi laadimata.

See on eriti oluline eelis treenimiseks koos sõbraga/sõpradega, kui teil on erinevad võttekõrgused või siis kui soovite korraldada surumisvõistluseid ja tõstjaid võib olla korraga üle 20(kõigil on omad pukkide kõrgused).

Turvarauad teevad võimalikuks maksimaalsed trennid nii raskuste kui ka korduste poolest, kuna te ei pea kartma kangi rinnale jäämist. Selle pingi turvarauad on lisaks väikse V - Kujuga näopoolses otsas, et turvarauad kaitseks nägu ja nina, isegi kui turvarauad on unustatud liiga madalale.

Lisaks on sel pingil kätte andjale/julgestajale oma platvorm, kus kohast ta saab kergelt kangi kätte anda ning vajadusel aidata 1-2 viimasest kordusest üle saada koos teiega.

Sobib standardsetele 50mm auguga ketastele.

 

Põhivärv HC PRO trenazööridel on mattmust raam ja must nahk. Kui soovite muud värvikombinatsiooni või lisaraskusi palun kontakteeruda enne tellimuse esitamist info@hcgym.eu.

 

Metalli profiili suurus: 120 x 80 x 4 mm (max raskus: 450 kg)

 

 

Mõõdud:

Pikkus  152cm

Laius    146cm

Kõrgus 120cm

Kaal      115kg