Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 661 6988 JÕUSAAL: +372 53470599

HC PRO Liblikatrenažöör, Butterfly Machine, HC PRO TOOTED, HC PRO plokksüsteemiga varustus

HC PRO Liblikatrenažöör, Butterfly Machine

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: HC GYM PEC-TEC Machine

2 890,00 €
HC PRO Liblikatrenažöör on tõeline pärl rinnalihaste ja õla tagaosa treenimiseks. Aparaati on väga lihtne ümber reguleerida õlalihaste või rinnalihaste treenimiseks vastavalt vajadusele. On võimalik kasutada erinevaid haardeid ja ka vardad, millest kinni hoiame liiguvad väga mugavalt ja ergonoomilislt vastavalt inimesele. Hammasmehanism, millel hoovad liiguvad teeb aparaadi liikumise eriti mugavaks.
Nahkpolsterdused on keskmisest paksemad ja seega rohkem kulumiskindlad. Osta see aparaat ja see saab jõusaalides Teie klientide lemmikuks hoobilt.

Nagu kõik HC PRO seadmed, on ka see aparaat valmistatud käsitööna, eriti vastupidavast ja paksust materjalist ja vastab ka kõige nõudlikuma treenija vajadustele ning on loodud kestma. Vastavalt kliendi soovile on võimalik aparaadi värv valida vastavalt. See puudutab eraldi metallraami kui ka nahkpolstrit.

Plokil kasutatakse vastupidavuse suurendamiseks spetsiaalset linti, mis ei purune ja peab vastu igale raskusele. Raskuste astet on väga lihtne muuta splindi abil, mis sobituvad väga hästi aukudesse.

Rullikud ja laagrid millel lint jookseb on valmistatud eriti vastupidavast ja kulumiskindlast metallist KIndlasti ei kasutata HC PRO aparaatidel plastmass või plastmasskattega rullikuid nagu kehvematel sarjadel.

Loomulikult on plokkidel avad, et oleks võimalik seadmed kinnitada turvaliselt põranda kui seina külge.

Võimalik on tellida väiksema ja ka suurema raskusega plokke. Vastavalt sellele kujuneb ka lõplik hind.

Tarneaeg 2-30 päeva vastavalt sellele, kas seade kohapeal olemas ja vastab kliendi soovile.
Tasuta kohaletoimetamine Eesti piires alates 2000 eur tellimuse puhul!
Garantii 2 aastat.

Info info@hcgym.eu


Pikkus 1150mm

Laius 500 - 1270mm

Kõrgus 2200mm

Detailid