Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 661 6988 JÕUSAAL: +372 53470599

HC PRO KÜKI JA HACK KÜKI COMBO - POWER SQUAT GEN 2, HC PRO TOOTED, HC PRO Seadmed, HC PRO Free Weight Equipment

HC PRO KÜKI JA HACK KÜKI COMBO - POWER SQUAT GEN 2

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: HC GYM POWER SQUAT (HT)

2 790,00 €
Uudistoode mida on juba müüdud nii Põhjamaadesse,Baltikumi kui ka Eestisse. Eriti tugev "combo kükk" trenazöör millega on võimalik teha kükki näoga trenazööri poole või "hack kükis" ehk selg vastu seljatuge.

Power Squat trenazööriga saab hästi treenida ka tagumiku/tuhara/nelipea lihaseid, minnes näoga vastu trenazööri, mitte väga palju põlvi painutades, vaid kasutades alla minnes tagareie lihaseid ning tuharaid.

Parimad tulemused saate keskmise raskusega ja keskmisest pikemate seeriatega - tehes 20 kuni 30 kordust tunnetades samaaegselt hästi lihaseid.

 

Selle trenazööriga saab lahendada ka võistluskulturistedele tuntud mure - tagumiku/nelipea "kuivatamise" ehk detailide välja töötamise.Kehtib meestele kui ka naistele.

 

Peaharjutused on reie erinevad harjutused, erinevate haaretega ja jala asenditega . Trenazöör hoaib teid optimaalses asendis ja õige nurga all  harjutuste sooritamisel, seega saate keskenduda 100% lihaste kuivatamiseks/kasvatamiseks ükskõik millise eesmärgiga.

Sobib standardsetele 50mm auguga ketastele.


Põhivärv HC PRO trenazööridel on mattmust raam ja must nahk. Kui soovite muud värvikombinatsiooni või lisaraskusi palun kontakteeruda enne tellimuse esitamist info@hcgym.eu.


Pikkus 2050mm


Laius 1400mm


Kõrgus 1500mm