Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 661 6988 JÕUSAAL: +372 53470599
Soodsad jõusaalid tallinas ja Eestis Kõige soodsaimad jõusaalid ja spordiklubid kus on lisaks professionaalne varustus ja päris klienditeenindajad ja personal treenerid on HC GYM jõusaalid. Tallinnas on 3 hc gym spordiklubid ja igaühes nendes on võimalid tellida endale jõusaali kava. Lisaks on saadaval ka täiesti tasuta jõusaali kavad ning toitumiskavad. Kuidas kiiresti võtta kaalust alla võtta? Vastuseks sellele igavisele teemale on järjepidevus nii trennis kui kaalust alla dieetis. Kas kiireesti kaalust alla on üldse võimalik? Ühest küljest se on võimalik aga tulemused ei jää kahjuks pidama vaid kaovad kohe kui imedieet saab läbi. Miks HC GYM jõusaalid on paremad ja soodsamad? Esiteks on jõusaali varustus tasemel proffidele poolt paika pandud. Soodne jõusaal tähendab meile seda et sa maksad ainult siis kui sa kasutad teenust ja meie ei ulata kätt teie pangakontole kui te puhkate, laps on haige või te ei soovi jõusaali kasutada. Soodsad jõusaalid tallinas on HC GYM spordisaalidest lasnamäel, keskilinnas ja koplis. USAs tehtud uurimus näitab et inimised kes teevad lepingud soodsa automaat jõusaaliga teevad seda selleks et oleks võimalus trennis käia..aga tegelikult suurem osa ei käi ja kasuta saali rohkem kui mõned korrad kuus või ainult paar korda aastas. Lepingu lõpetamine on häbelik ja kuna tasu on "väike" per kuu nii piina ja häbi lükatakse edasi ja edasi ja "soodne jõusaal" on saanud endale unelmate kliendi = Klient kes on nii rumal et maksab iga kuu aga kohal ei käi..sama kui maksaksite kohvi eest igal hommikul aga joomise asemel jätaksite selle kassale ja lahkuksite kohvikust seda joomata. Kasuta pikem HC GYM jõusaale kus on soodsad ühekordsed piletid ja ned ka piiranguteta. Oled siis kulturist kes on kulturimi friik või rammumees, jõutõstja, fitness huviline harrastaja või võistlustasemel nii teie koht on kindlasti HC GYM jõusaal. Iga HC GYM spordiklubi juures on TASUTA PARKIMINE.

Meie missioon?

 

On olla alati esireas kui jutuks tuleb kompromissivaba spordisaal. Meile kompromissivaba saal tähendab alati õiget muusikat ehk 

TUNNISTUS

Rock/Metal ja parimaid seadmeid, menda soovide ning vajaduste järgi ehitada. ida tõstjad ja kulturistid on ise lasknud Kompromissivaba seade tähendab näiteks sellist asja nagu: plokksüsteem 200kg, hantlid kuni 90kg paar jne. Saalis on võistlustasemel surumispingid ja kükipuurid, lisaks ainuke Monolift Eestis. Kettaid on kokku üle 4000kg ja need on käepäraselt paigutatud. Hantlite riiulid on õigel kõrgusel, nii et ka suuremaid hantleid on sealt mugav ise võtta.

Me teeme koostööd Tallinna Lastekoduga ja alustasime selle aasta alguses ühistrenngutega ja väikeste piknikkutega pühapäeviti.

Koostöö jätkub sügisel .

Kasutage HC GYM teenuseid ja andke meile võimalus jätkata samamoodi edasi.

 

Tallinna lastekodu koduleht: http://www.tallinnalastekodu.ee/pealeht

 

 

Keda otsime?

 

Soovime enda hulka inimesi, kes sinna hästi ja kõige paremini sobivad. Inimesi, kes trenni või oma eesmärkidesse tõsiselt suhtuvad. Ausaid ja avatud inimesi, kes saavad aru, et elementaarne viisakus on oluline . Inimesi, kes saavad aru, et kasutades ressursse säästlikult, saame hoida hindu eriti madalal ka tulevikus.

 

Mida pakume?

 

Kõik, kes tahavad, saavad tasuta juhenduse kuidas seadmeid kasutada ja üldised soovitused, millest alustada ja kui tihti oleks kasulik enda eesmärkidest lähtuvalt üldse saali külastada. Kui tahate personaalsemat lähenemist ja isiklikku treenerit, siis on ka see võimalus olemas. Saadaval on Aleksandr Sevtsovi teenused, kes ise on maailma meister kulturismis ja sertifiseeritud treener.Eesti ja Venekeeles mitmekordne meister kulturismis Andrei Rumjantsev pakub eriti tõhusaid kaalu langetamise kavasid ja pakub personaalset lähenemist. Eesti keeles pakub teenuseid Marko "Joker" Tooming, kes on personaalne treener ja võistlev kulturist. Nende käest on võimalus tellida individuaalne toitumiskava, treeningkava või personaalne juhendamine saalis.Kes on meie kliendid?

90% meie klientidest on tavasportlased. Klientide hulgas on lapsed, täisealised mehed ja naised. Naised käivad enamasti kohe hommikuti ja õhtul peale kella kuute.Palju on aastal 2018 ja 2019 juurde tulnud naisi kes tahavad tõsiselt kaalust alla võtta ning neid kes tahavad endale Bikini Fitness või Fitness keha.Kõik see on võimalik meie juures. Praegu on kevad hooajaks registreerinud üle 20 sportlast IFBB kulturismi ja fitness võistlustele.Kui te olete juhtumisi keskmisest jõukam inimine, kasutage meie teenuseid alati kui see on teile võimalik, nautige taastus/stardijooke, ostke meie toidulisandeidja ja spordivarustust nii saame hoida saali hinda madalal ka nendele, kes muidu ei saaks trennist üldse osa võtta. 

Jõutõstmine ja rinnalt surumine

 

Saali juhataja on Timo Majuri, kes on rinnalt surumise mitmekordne maailmameister ja lisaks 2. ja 3. 

kohad nii Full Gear kui Raw surumistes MM tasemel. Saali külastab ka teisi MM taseme jõutõstjaid ja 

kulturiste ning seadmed on tellitud täpselt vastavusega MM taseme normidele.
Meie saalis pole vanus takistuseks, Timo ja teised, kes üle 40/45 aastased valmistuvad meie saalis 2015 - 2016
MM ja EM võistlusteks. HC GYM on enda poolt teinud kõik, et sina saaksid treenida parimates tingimustes.

2013 aastal sai HC GYM klientidest 5 liiget maailmameistriteks rinnalt surumises. Timo tegi maailma rekordi omas 
kategoorias rinnalt surumises, särgita 231kg ja särgiga 330kg

Lisaks saime mitu meistritiitlit kulturismis rahvusvahelisel tasemel. Kui teie olete otsustanud alustada HIT ehk high intensity

training metodiga nii selleks eriti hea koht on HC GYM.

 

Taastusjoogid

 

Kuna sellist madala hinnaga spordisaali on suht raske ülal pidada, siis seepärast müümegi trenni kõrvale nii stardi- kui taastusjooke.
Loomulikult on võimalik neid ka eraldi osta. Samuti treeningvarustust ja tarvikuid, erinevaid lisandeid jne.
Kui teil on võimalik kasutada neid teenuseid, siis loomulikult oleme tänulikud, sest ka nii saame hoida saali hinna madalal ja
samas pakkuda puhtust, korralikke seadmeid, uusi seadmeid ehk koos arendada meie oma kodusaali.
 
HC PROFESSIONAL Toidulisad on saadaval jookidena alates 0,80eur otse kassalt ja neid saab ka kaasa osta turu madalamate hindadega.
 
Tasuta Body ja jõutõsteteemalised ajalehed ja filmid kohapeal vaatamiseks.
Parkimine on samuti tasuta.
Linnamäe tee 91 HC GYM spordisaali parkimisest veel nii palju et peale spordisaali omade kohtade on teie kasutusel kõrval loomakliiniku
parkimiskohad 30min peale seda kui nemad panevad kliiniku kinni.
Seda niikaua kui oskame käituda viisakalt ja ei pargi nende klientide autode taga kunagi ega kasuta nende kohta kunagi nende lahtiolekuaegadel.
 
Kuna meie partnerfirma ja toetaja Relika OÜ on toidulisandite maaletooja, siis degustreerime tihti erinevaid stardi/taastus- ja proteiinijooke.
 
 
 
Meie spordisaalide võistlused ja trennid organiseerib nii lastele kui täiskasvanutele 

Bonsuna HC GYM MTÜ.
Lisaks toetatakse sportlasi spordivarustusega ja võistlustel osalemisega vastavalt võimalustele.

Toetusi saate teha ülekandega Bonsuna HC GYM MTÜ kontole.
Swedbank - EE 132200221056254870

Üle 200 euro toetajad/sponsorid saavad oma nimelise raamitud tänukirja Linnamäe HC GYM 
"Meie saali sponsorid" seinale. 

 

Heategevus 

Kuni 2017 aasta lõpuni oleme toetanud Tallinna ja Kohtla - Nõmme lastekodusid üle 6000 euro eest. Se kõik on täne teile kes olete juba

meie kliendid. Jätgame samas vaimus 2018-2019 ka edaspidi, tänud kõigile toetuse eest.

HC PROFESSIONAL TOIDULISANDITE HULGIMÜÜK JA EDASIMÜÜK
 
Kas tahaksid võtta enda spordisaali või netipoodi müüki HC Professional toodete
seeria?
Selleks peate omama ettevõtet millega sõlmida lepingu meiega ja edasi käib juba kähku.
Esimine kord peate kohale tulema Vana Narva mnt 20B maardusse koos firma andmetega
et sisestada hulgiostja andmed ja peale seda võite kohe valida esimised tooted millega alustada.
Esimine ost peab olema vähemalt 500eur koos käibemaksuga.
Edaspidi on võimalik saata tellitud tooted posti teel.

 

 Austatud kliendid, HC GYM spordisaalides on võimalus kasutada SportID makseviisi.

 

SportID