Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 661 6988 JÕUSAAL: +372 53470599
HC GYM Sikupilli . Tartu mnt 87 Peugeoti maja 0 krs. (UUS) 

AVATUD
E-R 07.00-23.00  
L-P 09.00-22.00

HINNAD
1x pääse 07.00-15.00    3.00€
1x pääse 15.01-23.00    3.50€
30 päeva kaart kõigest   43€
Telefon: +372 55653084

Ratastooliga trenni?
Jah, meil on võimalus rastastooliga siseneda otse väljast saali. Palume helistada umbes 5-10 minutit ette, et administraator saaks Teile ukse avada.
 
Kuna paljud kliendid käivad Linnamäe saalis linna teisest otsast ja peale viit on nagu teame alati ummikud linnas, seega otsustasime avada läbi aegade parima HC GYM Jõusaali
kesklinnas.
Uue saali aadressiks on Tartu mnt 87d Peugeot esinduse maja 0 korrus. Sisenemine " Rahva toit" uksest Prisma parkla suunast. Nüüd saab teha kahte asja korraga: Osta Prismast
vajalikud asjad ja käia trennis autot parklast liigutamata. Parkimine on tasuta.


Uues kohas on pinda ligikaudu 1000m2 ja selle teeme algusest lõpuni omade klientide soovide järgi siiani kõige parimaks HC GYM jõusaaliks. Paeguseks on tehtud juba suur tööTingimused on samad:
- Ei mingeid liitumistasusid, miks peaks olema?
- Ei rõõvi teie pangakonto igakuiselt aasta läbi, miks peaks ?  Maksate ainult siis kui kasutate saali ja kõik. 
" Kui tahad vahepeal nautida klaasi piima, siis sa ei vea ju tervet lehma aastaks koju? " 

HC GYM Jõusaalide kodukord     
 
  • -Tulles jõusaali treeningule , kinnitad, et oled külalisena teadlik jõusaali  käitumise Hea Tava põhimõtetest ning sisened omal vastutusel.
  • -Küsi julgelt nõu treenerilt harjutuste, treeningseadmete reguleerimise ja kasutamise kohta. 
  • -Treener on Sind juhendamas jõusaalis. Info ajagraafiku kohta jõusaali  vastuvõtust ja www.hcgym.eu kodulehelt.
  • -Treeni end mõnusas sportlikus rõivastuses ja sisejalatsites. Ujumisriided, katmata ülakeha või välisjalanõud ei käi kokku mõnusa sportimisega. 
  • -Palun reguleeri treeningseadmeid kasutamiseks ettenähtud juhendi järgi ( või küsi treeneri käest abi selleks)
  • -Palun aseta kasutatud spordiinventar pärast treeningut tagasi omale kohale. Palun jälgi, et raskused ja hantlid kellelegi viga ei teeks ning põrandale ei kukuks.
  • NB! Saalis on absoluutselt keelatud tarbida/vahenda/müüa keelatuid aineid ja müüa/vahendada muud kaupa nagu toidulisandeid.
 

Tallinna lastekodu lapsed käisid 2015 aasta kevadest kuni suvepuhkuseni tasuta trennis Linnamäe tee HC GYM spordisaalis.

Tasuta trennidega jätkasime ka eelmisest sügisest ning jätkame ka aastal 2017.

Kohtla Nõmme lastekodu oleme toetanud juba aastaid rahaliselt ja materjaalselt. Kahjuks kaks inimest igale poole ei jõua kuhu tahaks ning kuna endal ka suur pere, jätkame Kohtla Nõmme toetamist vaid rahaliselt.

 

Lisaks oleme toetanud Tallinas Krishna Sõprade Ühingut juba aastaid. Nende tegemisest on iga ühel kindlasti oma ettekujutus aga tegemist on ikkagi

heade inimistega, kes tegelevad rahulikult teiste aitamisega nii tasuta söökide kui hingeilu pakkumise näol. Aasta 2015 lõpus suurendasime natuke oma panust 

ning jätkame selle tegemist ka 2017 aastal.