Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 661 6988 JÕUSAAL: +372 53470599

Med X Torso Rotation, Kasutatud trenažöörid, MedX

Med X Torso Rotation

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laost otsas

SKU: MedX TorsoRot

7 900,00 €

  • Unique padded restraint system neutralizes shoulder, arm and chest muscles while isolating waistline muscles

  • Separate system of padded restraints effectively locks the pelvis and prevents the hip and gluteus muscles from assisting in rotation of the torso

  • Increases strength and flexibility at the core of the body, making it a favorite among golf pros looking to increase club head speed


Nautilus jõusaaliseadmete arendaja Arthur Jones'i uusim ja parim MedX trenažööride sari, mis läks veel arendusega sammuvõrra edasi võrreldes Nautilus trenažööridega.

MedX seeria seljapink on ainuke trenažöör maailmas, millega saab tugevndada selgroogu – Jah, lugesite õigesti!


MedX seadmetes peegeldub Arthur Jones'i 40-aastane kogemus seadmete projekteerimisel ja arendamisel. MedX seadmeid on testitud tavainimestel, ning Olümpia tasemel jõutõstjatel. Suurim jõunäitajate tõus on olnud +2000% kolme kuu jooksul.Kõik MedX seadmed on patenteeritud. Seerias on 25 erinevat seadet. MedX seeria kuulsaim seade on MedX Lumbar Machine, mis uuena maksab 50 000$ ja kasutatuna 15 000$.

Meil on laos olemas Batimaade ja Soome ainsad MedX seadmed, mis on imporditud otse Saksamaalt.Kõik meiepoolt müüdavad kasutatud trenažöörid on õlitatud ja puhastatud.

Trenazöörid on pakitud EUR-alusele, ning vajaduse korral saame veel lisada teisi tarvikuid(hantlid ja kangikettad)Tarneaeg 2 tööpäeva alates makse sooritamisest.


Kohaletoimetamine DSV transpordiga otse ukseni
Eestisisene transport TASUTA!Info@hcgym.eu