Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 661 6988 JÕUSAAL: +372 53470599

MHP Up Your Mass 2.154kg, TOIDULISANDID, Taastajad ja massilisajad, Spordikaubad, Tünnid

MHP Up Your Mass 2.154kg

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: MHP Up Your Mass 2.154kg

49,90 €
* 46g kõrge kvaliteediga aeglaselt imenduvat Probolic® valku
* Rikastatud eraldi glutamiini & hargnenud ahelaga aminohapetega
* Madala glükeemilise indeksiga süsivesikud
* Uskumatult hea maitse


Arenenud makroboolse toitumuse valem Up Your MASS-is pakub täpset 45/35/20 suhet makrotoitainetest (süsivesikud, valk, rasv), mida su keha vajab tohutute juurdekasvude saavutamiseks lihases ja jõus - ja seda ilma lisarasvata! Ole sa kas profisportlane, kes vajab lisamassi tulevaks võistluseks või teismeline "hardgainer", kellel raskusi kaalus juurde saamisega, Up Your MASS võib sind aidata saavutada neid eesmärke, mis tavaliste massilisajatega polnud saavutatavad. MHP "Iga kalor loeb" kreedo on tõestatud paljude Up Your MASSi igapäevaselt kasutavate profisportlaste poolt, kaasa arvatud WWE®Superstaar/Olümpia kuldmedalist Kurt Angle ning Ameerika kolme tugevaima mehe - Steve Kiriti, Phil Pfisteri ja Mark Philippi poolt.

45/35/20 - Kuiva lihasmassi valem

Glycemix LGITM - Süsivesikud on peamiseks energiaallikaks ning on treeningsoorituse juures elulise tähtsusega. Siiski võivad kõrge glükeemilise indeksiga süsivesikud nagu suhkrud (dekstroos, sukroos) olla negatiivse mõjuga sooritusvõimele ja keha koostisele. Glycemix LGI on unikaalne kooslus madala glükeemilise indeksiga süsivesikutest (oder, kaer ja kaera kiudained), mis pakuvad stabiilset energiat, parandatud glükogeenivarude taastumist ja stabiilset veresuhkru taset.

Probolic® - See aeglase vabanemisega valgumaatriks (Supro® sojavalguisolaat, vadakuvalgu isolaat ja kontsentraat, kaseiin) pakub kiiret, keskmist JA aeglast aminohapete vabanemist nii lühi- kui pikaajaliseks lämmastikutaseme säilitamiseks. Probolic valgumaatriks pakub suurtes kogustes arginiini, hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAAsid) ja ÜLE 5 GRAMMI GLUTAMIINI serveeringu kohta, mis on lihase taastumises ja kasvamises kriitilise tähtsusega.

Lipid Complex (lipiidikompleks) - Asendamatud rasvhapped on tervise ja sooritusvõime seisukohast äärmiselt tähtsad. Õiged rasva allikad võivad aidata isegi põletiku vähenemises, parandada hormoonide funktsiooni ja pakkuda energiat. Asendamatud rasvhapped aeglustavad süsivesikute ja valkude imendumist, aidates nii stabiliseerida insuliini vabanemist ja parandada lämmastikutaseme hoidmist. Keskmise ahelaga triglütseriidid (MCT-d) on heaks energiaallikaks ja aitavad lihase glükogeeni säilitada. Up Your MASS-i multifunktsionaalne lipiidikompleks sisaldab ka CLA-d, mis uuringute järgi suurendab lihasmassi ja vähendab keharasva.

Juhised: Võta 4 mõõtlusikatäit koos 450 ml külma vee või oma lemmikjoogiga. Varieeri vedeliku kogusega tagamaks endale meelepärane konsistents. Joo üks serveering päevas või vastavalt oma proteiini või kaalukasvu vajadustele.

Tegemist on toidulisandiga.
Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.
Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.
Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.
Maaletooja: Relika OÜ, , tel 6616988 www.hcgym.eu , www.toidulisandid.ee