Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 661 6988 JÕUSAAL: +372 53470599

Olimp AAKG 7500 Extreme Shot - 25ml, TOIDULISANDID, Trenniboosterid ja ergutid

Olimp AAKG 7500 Extreme Shot - 25ml

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: Olimp AAKG 7500 Extreme Shot - 25ml

2,90 €
AAKG 7500 Extreme Shot®
Võimas lihaste verevarustuse stimulaator.

Mega annus: 7500 mg AAKG ühes ampullis!
Suurepärane imendumine!
Väga kiire mõju!

Kohene maksimaalne lihaspumbatus
Toidulisand, mis sisaldab tugevad seni ainulaadset annust (7500 mg) suurepäraselt imenduvat arginiin alfa-ketogluteraati (AAKG), täiendades teie menüüd L-arginiiniga. Tootes on kasutatud uuenduslikku Liquid Technology meetodit, mis võimaldab vedelal kujul toimeainete kohest imendumist tablettidele või kapslitele omase viivituseta. Kõik see käepärases 25 ml ampullis, tagades erakordse kasutusmugavuse ja võimaldades toodet tarbida igal ajal.

Kuidas AAKG 7500 Extreme Shot töötab?
L-arginiin on põhiline lähteaine lämmastikoksiidi(NO) sünteesis, mis näitab väga suurt efekti veresoonte endoteelis, põhjustades nende laienemist, seeläbi suurendades verevoolu lihaskoesse. See parandab lihaste varustatust hapniku ja toitainetega ning anaboolsete hormoonidega, mis stimuleerivad lihaskasvu. Juba ainuüksi lihase verevarustuse intensiivistamine on otsene signaal kehale lihasmassi suurendamiseks. Kaudselt mõjutab see lihaskasvu läbi jõu ja vastupidavuse suurenemise ning põhjustab seega treeningvõimekuse tõusu.
L-arginiin suurendab veel lisaks kasvuhormooni sekretsiooni ja intensiivistab valgusünteesi. Samuti on sellel positiivne mõju organismi üldisele vastupanuvõimele.
Alfa ketoglutaraat(AKG) vähendab glutamiini ja teiste ainohapete madalat taset veres. Seega garanteerib alfa ketoglutaraadi ja L-arginiini üheks molekuliks kombineerimine maksimaalse lihaskoe taastumise treeningu järgselt ja kõrge lihasstimulatsiooni treeningu ajal läbi nn „lihaspumba“ efekti. L-arginiin alfa-ketoglutaraat on ka väga hästi omastatav L-arginiini vorm.

Millised on AAKG 7500 Extreme Shot eelised?
AAKG 7500 Extreme Shot varustab võimsa annuse L-arginiiniga, mis on ülimalt kergesti omastatavas L-arginiin alfa-ketoglutaraadi vormis, mille imendumiskiirust on veelgi parandatud Liquid Technology meetodit kasutades, mis võimaldab AAKG kohest imendumist vereringesse tablettidele või kapslitele omase viivistuseta.

AAKG 7500 Extreme Shot on hämmastav mitte ainult oma efektiivsuse, vaid ka unikaalsete greibi ja kirsi maitsete poolest.
Käepärane ampull tagab maksimaalse kasutusmugavuse:
- igal ajal lihtsalt seeditav vorm
- puudub vajadus suure hulga tablettide või kapslite järele
- võib võtta igal ajal
- lihtne kaasas kanda

Kellele?
See preparaat on mõeldud nii tervisesportlastele kui ka professionaalsetele sportlastele. Pikaajalisem L-arginiini kasutamine parandab vereringet, vähendab arteriaalset vererõhku ning parandab immunoloogilisi funktsioone ja südame-veresoonkonda. Kogu organismi ulatuses AAKG manustamisele järneval suurenenud lämmastikoksiidi(NO) produktsioonil on positiivne mõju intiimelule ja meeste seksuaalsele vastupidavusele. Preparaat sobib eriti inimestele, kes ei saa või ei taha võtta palju tablette või kapsleid.

Kasutamine:
Joo 1 annus (1/2 ampullist) 30 minutit enne treeningut või muud füüsilist tegevust. Ühes ampullis on 2 annust. Avatuna hoida jahedas ja tarvitada 24 tunni jooksul. Raputa enne kasutamist. Ära ületa soovitatud annust. Toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostis:
Vesi, 30% L-arginiin alfa-ketoglutaraat (AAKG), happesuse regulaator - sidrunhape, magusained - sukraloos, atsesulfaam K; säilitusaineid - E202, E211, lõhnaaine, värvaine: karoteenide segu, karmiin

Pakend:
1 ampull 25 ml

Analüüs: 1 ampulli kohta
L-arginiin alfa-ketoglutaraat (AAKG) 7500 mg

Tegemist on toidulisandiga.
Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.
Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.
Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.
Maaletooja: Relika OÜ, , tel 6616988 www.hcgym.eu , www.toidulisandid.ee