Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 661 6988 JÕUSAAL: +372 53470599

OstroVit Hydro Out Diuretic, diureetik 90 caps, TOIDULISANDID, Eritooted

OstroVit Hydro Out Diuretic, diureetik 90 caps

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: HYDRO OUT DIURETIC - KUIVATTAMISEEN

Tavahind: 19,90 €

Soodushind 12,97 €

Tavaliselt on täiusliku figuuri ehitamise, lihaste määratluse parandamise ja "kuivamise" efekti saavutamise viimane etapp tarbetu vee vabanemine kehast. Selle põhielement on nõuetekohane uriinieritus, terved neerud ja elektrolüütide tasakaalu säilitamine, kus peamine tegur on selles kontekstis optimaalne naatriumi tase. Paljud diureetikumide rühma preparaadid ei oma "tervistavat" efekti, kuna retsept ja üksikud koostisosad pole õigesti valitud. Ostrovit Hydro Out Diuretic kohandub suurepäraselt taimsete ja standardiseeritud ekstraktidega preparaatide raamistikuga, mis on farmaatsiatoodete peamine valdkond. Tänu Hydro Out diureetikumilisandile lakkab "nahaaluse vee efekti" probleem eksisteerimast ja tänu tõelisele määratlusele te mitte ainult ei omanda enesekindlust, vaid paneb ka teie figuur teid rahuldama.

Nõgeslehtede ekstrakt - taim, mida on pleiotroopsete mõjude tõttu pikka aega kasutatud. See näitab tugevat põletikuvastast toimet, kuid toetab eeskätt eesnäärme ja kuseteede süsteemi nõuetekohast toimimist.

Võilillejuure ekstrakt (sealhulgas 3% flavonoide) - taim - köögivili, mida inimesed segavad sageli võilillega, millel pole võilillega võrreldes nii palju meditsiinilisi aspekte. Diureetilise toime tõttu valitseb see sageli preparaatides, mis aitavad kehas liigsest veest vabaneda. On hea kaaliumi ja ohtrate polüfenoolsete ühendite allikas.

Guaraana seemneekstrakt (sealhulgas 22% kofeiini) - Guarana seemned on tavaliselt tuntud oma kõrge kofeiini sisalduse poolest, mida paljud inimesed peavad üheks paremaks diureetikumiks. Hoolimata asjaolust, et kofeiin on tegelikult nõrk diureetikum, on guaraanas sisalduvad teofülliin ja teobromiin üks peamisi põhjuseid, miks see ekstrakt selles segust leiti.

Goldenrodi maapealsed osad - Goldenrod on taim, mis on laialt tuntud oma diureetilise toime poolest. Kasutatakse sageli kuseteede põletikul, neerude korrektse toimimise toetamisel ja vee-elektrolüütide tasakaalu normaliseerimisel. See võib alandada vererõhku ja parandada seedimist.

Jõhvikapuuvilja ekstrakt (sealhulgas 10% proantotsüanidiin) - jõhvikaviljad on bioflavonoidide, fenoolsete ühendite ja paljude väärtuslike põletikuvastaste ja antioksüdantide fütokemikaalide allikas. Jõhvikaviljad on leidnud palju rakendusi kuseteede ravi või ennetava täiendamise, kusepõie põletiku, uriini õige pH taseme reguleerimise ja diureetilise toime ravis.

Rohelise tee lehtede ekstrakt (sealhulgas 50% polüfenoole) - valmistises sisalduv rohelise tee ekstrakt sisaldab väga suures koguses polüfenoole, millel on tugev antioksüdantne toime. Sellel on võime pühkida vabu radikaale, mis kiirendavad keha vananemisprotsesse. Tänu sellele aitab rohelise tee ekstrakt vähendada ja edasi lükata keha vananemisprotsessi. Lisaks toetab rohelise tee ekstrakt immuunsussüsteemi. Lisaks toetab rohelise tee ekstrakt tõhusalt rasvade põletamise protsessi, aitab stimuleerida rasvarakkude lagunemist ja hoiab ära nende uuesti laienemise.

Korte maapealsed osad (sealhulgas 7% ränidioksiidi) - Korte on üks vanimaid taimi kogu maakeral. Tuntud peamiselt valmististe osas, millel on kasulik mõju meie nahale, juustele ja küüntele. Sisaldab väärtuslikke polüfenoolseid koostisosi ja orgaanilisi happeid. Taime kasutatakse sageli kuseteede probleemide korral, nagu ka teistel taimedel, sellel on diureetiline toime, alandab vererõhku.

B6-vitamiin (püridoksalo 5'-fosfaat P-5-P) - p-5-p või püridoksalo 5-fosfaadi kujul. See on meie keha jaoks parim bioloogiliselt saadav vitamiin B6. See toetab füsioloogiliste funktsioonide toimimist ning on ülioluline kõigi meie keha organite nõuetekohaseks toimimiseks.

    Hõlbustab kehas liigsest veest vabanemist
    Parandab lihaste määratlust ja "skulptuuri" efekti
    Toetab rasva vähendamise protsesse
    On positiivne mõju keha immuunsusele
    Palju väärtuslikke polüfenoolseid koostisosi ja muid fütokemikaale
    Kvaliteetsed standardiseeritud taimeekstraktid
    Toetab kuseteede normaalset funktsiooni (neerud, põis)
    Toetab vee ja elektrolüütide juhtimist
    See parandab meie naha, juuste ja küünte väljanägemist

Võtke 1 portsjon (3 kapslit) päevas. Toode on mõeldud täiskasvanutele.

Nõgeslehtede ekstrakt 350 mg
Võilillejuure ekstrakt 350 mg
- selles flavonoidides (3%) 10,5 mg
Guarana seemneekstrakt 250 mg
- selles kofeiini (22%) 55 mg
Solidago virgaurea õhust osa ekstrakt 200 mg
Jõhvika puuviljaekstrakt 200 mg
- selles proantotsüanidiinides (10%) 20 mg
Rohelise tee leheekstrakt 200 mg
- selles polüfenoolides (50%) 100 mg
õliseemneosa ekstrakt 150 mg
- selles ränidioksiidis (7%) 10,5 mg
B6-vitamiin (püridoksalo-5'-fosfaat P-5-P) 18 mg (1286% **)