Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 661 6988 JÕUSAAL: +372 53470599

OstroVit Pharma Homocysteine Level Aid, homotsüsteiin 60 caps, TOIDULISANDID, Aminohapped, Vitamiinid ja mineraalid

OstroVit Pharma Homocysteine Level Aid, homotsüsteiin 60 caps

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: OstroVit_Pharma_Homocysteine_Level_Aid_60caps

6,90 €

Homotsüsteiin on üks väävliaminohapetest, mis moodustub metioniini muundamise käigus. Kahjuks on selle liigne kogus meie kehas kahjulik. See aitab kaasa südame-veresoonkonna haiguste või loote väärarengute tekkele, mistõttu on oluline pakkuda B-vitamiine ja ühendeid, mis hõlbustavad meie keha õiget ainevahetust ja homotsüsteiini muundamist.

Betaiini HCL (betaiinvesinikkloriid) - valguaminohapete rühmast pärit orgaaniline keemiline ühend, glütsiini derivaat, mis on üks lihtsamaid aminohappeid, millele on lisatud kolm metüülrühma. Betaiin on maohappe looduslik komponent. See vastutab kaltsiumi, B12-vitamiini, valkude ja rauaosakeste nõuetekohase transpordi eest toidust. Koos pepsiiniga lagundab see need ühendid väiksemateks osakesteks ja osaleb seejärel nende imendumisel. See vastutab homotsüsteiini õige taseme eest meie kehas.

Koliin (koliinbitartraat) - koliin (antud juhul bitartraadi vorm) on orgaaniline keemiline ühend, tuntud ka kui B4-vitamiin, mida kasutatakse peamiselt selle kognitiivsete stimuleerivate omaduste tõttu (otsene muundamine atsetüülkoliiniks, mis on üks olulisemaid neurotransmittereid) või ravim maksa tervise jaoks, mis on võimeline vähendama rasvmaksa kogunemist, selle kroonilist põletikku, tsirroosi ja hüperkolesteroleemiat. On tõestatud, et see võib aidata vähendada homotsüsteiini taset kehas.

Riboflaviin (B2-vitamiin) - aitab säilitada õiget ainevahetust, aitab närvisüsteemi toimimisel. Lisaks aitab see vitamiin säilitada limaskestade ja punaste vereliblede seisundit. Lisaks aitab see säilitada tervet nahka ning aitab vähendada väsimust ja väsimust. Vajalik homotsüsteiini metabolismis.

B6-vitamiin (püridoksaal-5-fosfaat) - p-5-p kujul, st püridoksaal-5-fosfaadina. See on parim organismile kättesaadav B6-vitamiini vorm. See täidab ja toetab füsioloogiliste funktsioonie ning on oluline kõigi meie keha organite nõuetekohaseks toimimiseks. See mõjutab homotsüsteiini õiget taset kehas.

Foolhape (vitamiin B9 - levomefoolne) - foolhappe (6S) -5-metüültetrahüdrofolaathappe aktiivne vorm - 5-MTHF aitab kaasa ema kudede kasvule raseduse ajal (sealhulgas selle varases staadiumis), osaleb rakkude jagunemise protsessis , aitab vere õigeks tootmiseks ja homotsüsteiini õige metabolismi säilitamiseks. 5-MTHF ei sünteesita kehas, seetõttu tuleb seda varustada toiduga või toidulisanditega. Levomefolaat mõjutab homotsüsteiini taset kehas.

Biotiin (vitamiin B7) - aitab säilitada õiget ainevahetust, aitab närvisüsteemi toimimisel. Lisaks aitab see säilitada makrotoitainete õiget metabolismi. Biotiin aitab säilitada tervet nahka ja juukseid ning aitab säilitada limaskestade õiget seisundit. Reguleerib homotsüsteiini taset kehas.

B12-vitamiin (metüülkobalamiin) - metüülkobalamiin on vitamiini B12 kõige imenduvam vorm. See aitab säilitada õiget ainevahetust ja aitab närvisüsteemi toimimisel ning homotsüsteiini õige metabolismi säilitamisel. See vitamiin mängib rolli rakkude jagunemise protsessis.

 
Omadused OstroVit Pharma homotsüsteiini taseme abi

    Reguleerib homotsüsteiini taset meie kehas
    See aitab säilitada õiget ainevahetust
    Toetab närvisüsteemi nõuetekohast toimimist.
    See aitab kaasa väsimuse ja kurnatuse vähenemisele
    See aitab immuunsussüsteemi korrektsel toimimisel
    See aitab säilitada õigeid psühholoogilisi funktsioone
    See aitab säilitada makrotoitainete õiget metabolismi

Tarbi 1 portsjon (2 kapslit) päevas, eelistatavalt koos toiduga. Preparaat on mõeldud täiskasvanutele.

Portsjoni 2kps kohta **% RI
Betaiini HCL 1000 mg -
Koliini bitartraat 200 mg -
B2-vitamiin (Ryboflaviin) 40 mg 2857%
B6-vitamiin (püridoksalo 5'-fosfaat P-5-P) 18 mg 1286%
Biotiin (D-biotiin) 2500 ug 5000%
Foolhappe ((6S) -5-metüültetrahüdrofoolhappe glükoosamiini sool - 5-MTHF) 600 ug 300%
B12-vitamiin (metüülkobalamiin) 50 ug 2000%


Tegemist on toidulisandiga.
Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.
Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.
Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.