Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 661 6988 JÕUSAAL: +372 53470599

OSTROVIT Vitamin D3 + K2 Calcium 90 cps, TOIDULISANDID, Vitamiinid ja mineraalid

OSTROVIT Vitamin D3 + K2 Calcium 90 cps

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: OSTROVIT Vitamin D3 + K2 Calcium 90 cps

Tavahind: 8,90 €

Soodushind 6,97 €

Suurepärane ja kvaliteetsetest allikatest kaltsium, mis kombineeritud D3 ja K-vitamiiniga, mis üheskoos eriti toimivad ja täiendavad teineteist.

Vitamiin D3 ja K2 on looduslikest toorainetest saadud vitamiinide koostis. Vitamiin K2 MK-7 on K2-vitamiini vorm, mida meie keha kõige kõrgemal määral assimileerib.

Vitamiin K2 on oluline organismi nõuetekohaseks toimimiseks, reguleerib vere hüübimist ja säilitab ka luu mineraalse tiheduse. See on vastutav kaltsiumi nõuetekohase transportimise eest verest luudesse, mis aitab säilitada tervislikke ja tugevaid luusid ning suurendab nende refraktsiooni suhtes resistentsust.

Vitamiin D3 nimetatakse elu vitamiiniks - mõjub peaaegu kõikide organismisüsteemide ja organite korralikule toimimisele. Kombineerituna vitamiiniga K2, tugevdab see luu tugevdamise toimet. See stimuleerib kaltsiumi ja fosfori imendumist soolestikus, mis lisaks mõjutab luude ja hammaste õiget mineraliseerumist. See näitab lihaste tugevuse suurendamise ja lihaskoe kahjustuse vältimist, kiirendab rasvade põletamist ja soodustab kehakaalu langust. Lisaks suurendab see organismi vastupanuvõimet nakkusele, kaitseb depressiooni, depressiooni ja apaatia eest.

Kaltsium on vajalik tervete luude säilitamiseks; Kaltsiumi on vaja tervete hammaste säilitamiseks; Kaltsium aitab lihastel korralikult toimida; Kaltsium aitab säilitada normaalset neurotransmissiooni; Kaltsium aitab kaasa vere hüübimisele; Kaltsium aitab säilitada õiget ainevahetust; Kaltsium osaleb rakkude jagunemises ja spetsialiseerumises; Kaltsium aitab seedeensüümide korrektsel toimimisel; Kaltsium aitab vähendada luu mineraalainete kadu postmenopausis naistel. Madal luude mineraaltihedus on osteoporootiliste luumurdude riskifaktor; Kaltsium on vajalik luude õigeks kasvuks ja arenguks lastel.

1 kapslit ehk üks serveering sisaldab::
Kaltsium 750 mg 94%
Kaltsiumkarbonaat 1875 mg
K-vitamiin 100 µg 133%
D-vitamiin 50 µg 1000%

Kasutage 2 kapslit enne toidukorda.

Tegemist on toidulisandiga.
Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada.
Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.
Parim enne kuupäev on märgitud pakendile.