Ostukorv -Ostukorvi vahesumma:0,00 €
 TELLIMUSINFO: 661 6988 JÕUSAAL: +372 53470599

SportKraft tõstekang, Spordikaubad, Kangid ja raskused, Kangid

SportKraft tõstekang

OLE ESIMENE, KES SELLELE TOOTELE KOMMENTAARI KIRJUTAB

Saadavus: Laos

SKU: SportKraft_barbbell

515,00 €

Uus tõstekangi kollektsioon on lõpuks turule lastud! Need kangid on loodud koos tipptõstjatega. Kujunduses on osalenud maailma parimad tõstjad ja treenerid, et saaksime tooted muuta võimalikult kvaliteetseteks ja vastupidavateks, unustamata korralikku välimust.


Kang on täpselt sama suuruse ja funktsioonidega nagu algne Texas Deadlifti oma. Tahtsime välja töötada toote, millel on originaalmudeli parimad omadused koos mõne innovaatilise lahendusega.


Selle mudeli täiustuste hulka kuulub spetsiaalne kate. Valisime katteks mangaanfosfaadi, mis on korrosioonikindel, kuid eriline oma kareda pinna tõttu, mis maksimeerib varda kasutamisel haardumist. See koos väga hea karestamisega muudab selle riba parimaks. Karestus on sügav ja kindel, kuid mitte liiga kääriline, mis nahka lõhub.


Samuti muudeti varda terasekvaliteeti, et muuta varras vastupidavamaks. Meie uus terasevalik säilitab varda paindlikkuse, kuid see naaseb kohe pärast kasutamist ja kestab palju raskemini kui originaal. Samuti ei kulu varda karestamine ja kate nii kiiresti kui varem.


Spetsiaalne SportKrafti on 27 mm paks ja 230 cm pikk, aga katab kõik omadused. Õhem ja pikem varras paindub rohkem, mis on tänapäeval kõige populaarsem trend..


Toode testitakse enne müüki panemist mehaaniliselt, mis kontrollib kvaliteeti ja võimaldab defektsed isendid kohe algusest peale kõrvaldada.


Heaks kiidetud kõigis erialaliitudes, nt WPC, GPC, FPO.


Kaal 20 kg.
Pikkus 230 cm.
Läbimõõt 27 mm.
Keskmist karestamist pole.
Mangaansulfaatkate.
Pronks.
Maht 780 kg.
185 000 PSI.